Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

...Зробимо красивим та заможним місто, і як наслідок, буде заможна держава.

 

Москаленко Володимир Васильович

БІОГРАФІЯ

Народився у Коростені 29 вересня 1953 р. в сім’ї робітників-залізничників. Українець. Громадянин України.
Закінчив Коростенську міську загальноосвітню школу №8 та Морську школу в естонському місті Пярну. Працював матросом естонського пароплавства, у 1971-1973 рр. проходив строкову службу на військову флоті.
Після закінчення служби у 1974 р. повернувся до рідного міста, і продовжив трудову діяльність у локомотивному депо ст. Коростень слюсарем, а згодом помічником машиніста тепловоза.
У 1976 році обраний секретарем комсомольської організації Локомотивного депо, де працював до 1978 р.
З 1978 по 1990 рр. працював секретарем Коростенського міського комітету комсомолу та міському комітеті компартії України.
У 1990 році на альтернативних виборах був обраний першим секретарем Коростенського міського комітету компартії України.
Після припинення діяльності Комуністичної партії у 1991 році створив виробничу фірму «Верас», директором якої працював до 1998 р.
Освіта вища. Закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Шевченка, (1981р.) та Київський інститут політології (1992р.).
У березні 1998 р. був вперше обраний міським головою Коростеня, в 2002 р. та 2006 р. переобраний на цю посаду. В минулому - депутат міської ради п’яти скликань.
Нагороджений відзнакою Президента України двома орденами: «За заслуги» IIІ ступеня, «За заслуги» II ступеня, орденом «Чорнобильський Хрест": Мужність. Честь. Гуманність»: орденами Української Православної церкви «Різдво Христове – 2000» І ступеня, «Преподобного Нестора Літописця», «Святого Володимира», «1020 років Хрещення Київської Русі» медалями: "За трудову доблесть", «10 років незалежності України», «300 років Російському флоту» (Указ Президента Російської Федерації). Відзначений Міжнародною нагородою - орденом „Содружество” за розвиток інтеграційних процесів, відродження національних економік та зміцнення міжнародних економічних зв’язків, активізацію зусиль ділової громадськості країн Євразійського економічного простору.
За рішенням номінаційного комітету «International Socrates Award Ceremony» (Великобританія) представлено до нагородження Міжнародною нагородою «United Europe» за значні заслуги в розвиток європейської інтеграції.
Рішенням ХХVI сесії V скликання присвоєно звання “Почесний громадянин міста Коростень” за особливі заслуги і досягнення міста у соціально-економічному й культурному розвитку, зміцнення партнерських зв’язків з іншими країнами, високу результативність керівництва територіальною громадою впродовж десяти з половиною років перебування на виборній посаді (1998-2008 рр.) та активну громадську діяльність.
Займається спортом, зокрема плаванням і футболом, почесний президент ФК "Коростень"
Улюблені квіти – троянди. Займається вивченням біологічних особливостей різних сортів троянд, які ростуть на території України. Мріє про створення розарію. Любить природу і спілкування з нею, полювання, риболовлю.
Ще в юності захопився філософією. На питання, чому для вивчення обрав саме цю науку, відповідає, цитуючи Епікура, що ніхто, поки він молодий, не залишає занять філософією, тому це був скоріше підсвідомий вибір. Сьогодні ж цілком поділяє думку українського філософа Григорія Сковороди про те, що філософія, або любов до мудрості, скеровує усе коло діл своїх до тієї мети, щоб дати життя духу нашому, благородство - серцю, світлість - думкам, як голові всього. Тому і в повсякденному житті, і в професійній діяльності керується християнськими принципами милосердя, терпимості, любові до ближнього та особистим філософським осмисленням буття.
Має доньку Юлію, яка повернувшись після навчання в рідне місто, очолила ТОВ «Верас», бере активну участь у громадському житті та розвитку міста.13 липня 2007 року вона подарувала батькові онука.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»